Купуємо автомобільні каталізатори по всій Україні!

На даний момент можливі три варіанти, як Ви можете продати свій каталізатор:

1.Відправка товару через кур'єрську службу доставки Нова Пошта з ОЦІНКОЮ (післяплатою) і отримання готівки через кур'єра.

Як правило це застосовується до пересилання оцінених на відстані каталізаторів в корпусах, але може і застосовуватись до пересилання кераміки. Також для отримання гарантій можна домовитися про прийнятну для нас за попередньою оцінкою з подальшою доплатою за фактом. Здійснення та комісія за переказ грошових коштів лягає на ВАС (відправника).

Хочете, щоб за товаром приїхали - скористайтеся послугою виклику кур'єра служби Нова Пошта і відправте посилку від дверей на склад у Львові.

Відправивши товар - повідомте в SMS суму післяплати, № транспортної декларації (14 цифр) і прізвище відправника - ОТРИМАЙТЕ ГРОШІ через Нову Пошту зворотного посилкою.

По прибуттю ПРОБЛЕМНОГО ТОВАРУ - гроші не відсилаються, товар їде назад, точно в такому стані, в якому приїхав !!!

2.Відправка товару через кур'єрську службу доставки БЕЗ ОЦІНКИ і отримання грошей на банківську карту (ПРИВАТ БАНК або інші) або грошовим переказом на фізичну особу.

У цьому випадку товар відправляється за рахунок одержувача (за НАШ рахунок).

Виклик кур'єра служби Нова Пошта до ДВЕРІ для одноразових клієнтів або працівників СТО БЕЗКОШТОВНИЙ (за рахунок одержувача - за НАШ рахунок).

Товар за яким виникають нюанси або повертається клієнтові або приймається за узгодженою ціною. Цей спосіб найзручніший для нас (БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ, без нюансів і проблем з оцінкою посилки на Новій Пошті, без непорозумінь), і

- Найвигідніший для ВАС (без додаткових витрат, плюс максимально точна оцінка вартості вашого товару по факту).

НАШІ ГАРАНТІЇ - це наш ІМІДЖ, професіоналізм, НАДІЙНІСТЬ, ПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ, відсутність скарг і претензій.

Відправивши товар - повідомте в SMS № транспортної декларації (14 цифр) і прізвище відправника - повідомте свої реквізити (№ карти і прізвище її власника) - ОТРИМАЙТЕ ГРОШІ (по прибуттю товару).

УВАГА!!! Повторюся: в цьому варіанті по прибуттю проблемного товару - якщо не домовимося за ціною, то товар їде назад до вас за ВАШ рахунок !!!

3.Також у нас є представники в більшості обласних центрів і великих містах України, а значить поодинокі випадки невеликих покупок можуть здійснюється за готівку у Вашому місті.

Ми розглянемо ВАШ четвертий варіант - запропонуйте його нам !!!

НОВА ПОШТА - генеральний партнер відправки каталізаторів.

Реквізити одержувача: ПП Яцика В.Я. тел. (097) 9190202 - Нова пошта м.Львів, Скдад №3 (вантажний центр): вул. Угорська 22.

Постійно купуємо автомобільні каталізатори від населення України.

Залишилися питання?

Наш фахівець відповість на будь-яке ваше питання
+38(097)9190202